Atrakcje

kropeczki

Atrakcje dla dzieci w Kołobrzegu

Piracka Przygoda w Kołobrzegu

3.9/5 - (30 votes)

Piracka przygoda w Kołobrzegu.

To nietypowa atrakcja dla dzieci mieszcząca się na ulicy Szyprów. Są tu organizowane niezwykłe imprezy nie tylko dla dzieci, młodzieży, ale także dla dorosłych. Można tu nawet zorganizować imprezę integracyjną dla swojej firmy. Dorośli bawią się wspaniale w scenerii piratów, podobnie jak dzieci. Dla najmłodszych został tu przygotowany specjalny program edukacyjno rozrywkowy. Całość odbywa się w prawdziwym forcie pirackim z dziewiętnastego wieku. Cała sceneria i scenariusze zabawy opierają się na tym, co w piratach kochamy najbardziej. Morskie tradycje wielkich żaglowców i wizerunek romantycznych, szlachetnych piratów. Także sceneria spodoba się nie tylko chłopcom. Dziewczynki też znajdą tu mnóstwo atrakcji. Programy przygotowane są dla większych grup uczestników, także warto zorganizować dzieci z klasy, przedszkola, czy z zajęć pozalekcyjnych. Oferta dla grup jest tu niezwykle bogata.

Najciekawsze propozycje dla grup w Pirackiej przygodzie.

1. Piracki program edukacyjno rozrywkowy, to dwu godzinna zabawa obejmująca między innymi: lekcje fechtunku, konkursy ciesielskie, taniec z balonem, waki na bomie, niesamowite konkursy z linami zawsze wzbudzające mnóstwo ekscytacji, nauka szant, cumowanie okrętu i wiele, wiele innych. Program zawsze przygotowany jest przez przeszkolonych instruktorów prezentujących się w niezwykłych stylizacjach.
2. Chrzest morski, to kolejna zabawna, ale też wiele ucząca turystów i dzieci przygoda. Podejmowane tu są ważne tematy dotyczące bezpieczeństwa na wodzie, a to wszystko wśród śpiewów szant i w miłej atmosferze.
3. Prawdziwe pirackie ognisko. Jeśli nie jedliście jeszcze grilowanych bananów w czekoladzie, czy śledzi grilowanych z blachy pirackie ognisko jest dla was. Można nie tylko spożyć ulubione potrawy, poznać mnóstwo nowych smaków, ale też nadal w pirackiej atmosferze zwieńczyć całą zabawę.

kalendarz

Godziny otwarcia:

Wymagana rezerwacja

glob

Dane kontaktowe:

Szyprów 12, 78-100 Kołobrzeg

Booking.com