Atrakcje

kropeczki

Atrakcje dla dzieci w Kołobrzegu

Zwiedzanie Kołobrzegu meleksem – wycieczki po Kołobrzegu

3.6/5 - (16 votes)

Wycieczka po Kołobrzegu meleksem.

Nowoczesne meleksy nie są już napędzane silnikami spalinowymi, które emitowały nieprzyjemne zapachy. Dzisiejsze meleksy, to napędzane silnikami elektrycznymi, ciche, niezwykle wygodne i bezpieczne pojazdy, które w dodatku są ekologiczne. W meleksie można posłuchać lektora, który z prawdziwą pasją opowiada o mijanych przez nas interesujących obiektach. Słyszane przez nas informacje przedstawiane są w ciekawy i humorystyczny sposób, dzięki czemu jazda meleksem nie przypomina lekcji w szkole, a jest niezwykle atrakcyjnym sposobem na miłe spędzenie czasu zarówno dla dzieci jak i najmłodszych. Turyści uwielbiają meleksy przede wszystkim, za ich niezwykłą funkcjonalność, niską cenę i wachlarz opracowanych konkretnych wycieczek, które umożliwiają zwiedzanie miasta bez konieczności utraty czasu na długie planowanie.

Przykładowe wycieczki meleksem z dzieckiem po Kołobrzegu

1. Czas trwania jedna godzina. Można zapakować przekąski dla dziecka, ale raczej większość dzieci jedną godzinę bez jedzenia wytrzymuje. Opłacamy wycieczkę i wsiadamy. Meleks jedzie z Portu pasażerskiego, do Portu jachtowego, następnie Port rybacki (zobaczysz również Skansen Morski) , potem Centrum Kołobrzegu i Stare Miasto. Po zakończeniu wycieczki jesteśmy w centrum, gdzie możemy coś zjeść, odpocząć i pozwiedzać tą część Kołobrzegu.

2. Tym razem możemy wybrać się na wycieczkę meleksem połączoną z rejsem statkiem. Trwa ona około godziny plus rejs czterdzieści minut. Warto zaopatrzyć się w coś do jedzenia dla dziecka. Wycieczka sprawi, że poznamy odpowiedzi na takie pytania jak: gdzie znajduje się wyspa solna, jak zbudowano molo w Kołobrzegu, zobaczymy krasnale na gmachu starej Poczty Głównej i wiele, wiele innych ciekawostek.

Wycieczki meleksem organizowane są w różnych językach, takich jak: polski, angielski, niemiecki, czy rosyjski. Wykwalifikowana kadra przewodników meleksowych zgrabnie wprowadzi nas w świat Kołobrzegu. Rozbudzi ciekawość do dalszego zwiedzania, a naszym dzieciom ukaże mnóstwo atrakcji, z których mogą skorzystać po zakończonej wycieczce.

glob

Dane kontaktowe:

Port Pasażerski ul. Morska 1, 78-100 Kołobrzeg

+48 519 052 987

summercar.pl

Booking.com