Blog

kropeczki

Co słychać w Kołobrzegu

SPA w Kołobrzegu – gdzie się wybrać z dziećmi?

Rate this post

Kołobrzeg to malowniczo usytuowane nadmorskie miasto znajdujące się w województwie zachodniopomorskim. Zachwyca niezwykle ciekawą historią, pięknymi krajobrazami i całym spectrum atrakcji turystycznych, które dla wielu osób są ważnym pretekstem do przybywania w ten region Polski w okresie letnim. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że miasto odznacza się bardzo ciekawą ofertą turystyczną. Warto jednak pamiętać, że może również poszczycić się fantastycznymi centrami odnowy biologicznej, które stanowią atrakcję zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W Kołobrzegu znajdziemy sporo godnych polecenia SPA, w których rodzice wraz ze swoimi pociechami będą mogli odetchnąć, delektując się wspaniałymi zabiegami. Jakie miejsca warto wziąć pod uwagę? Oto kilka wybranych propozycji.

 

  1. Hotel Aquarius SPA znajduje się w Dzielnicy Uzdrowiskowej i jest jednym z kilku pięciogwiazdkowych hoteli znajdujących się na terenie powiatu kołobrzeskiego. Mieści się niespełna 250km od plaży. To idealne miejsce dla osób poszukujących wyjątkowego pod każdym względem zakwaterowania na czas pobytu w Kołobrzegu. Hotel posiada aż dwieście pokoi oraz pięć wyjątkowych apartamentów, które znajdują się w górnych partiach budynku i zapewniają zapierający dech w piersiach widok na piękne okolice. Na terenie hotelu znajduje się świetnie wyposażone centrum kosmetyczne z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych ciała oraz twarzy. Można skusić się na relaksacyjny masaż ciała, udać się do sauny lub zdecydować się na technologicznie zaawansowane zabiegi odmładzające. Na terenie hotelu znajduje się również Aquacenter oferujące basen pływacki, rekreacyjny, jacuzzi, brodzik dla dzieci oraz fantastyczny kompleks saun. Należy dodać, że oferta SPA dotyczy również najmłodszych. Hotel przygotował wspaniałe atrakcje począwszy od możliwości wykonania tęczowego manicure lub pedicure, a skończywszy na relaksacyjnym masażu z użyciem masła owocowego. W ofercie znajduje się również słodki masaż dla dzieci z użyciem prawdziwej czekolady. Dzięki takim atrakcjom dzieci z pewnością poczują urok wspólnych wypadów do centrów odnowy biologicznej. Będą mogły również w przyjemny sposób spędzić czas, gdy rodzice sami będą zajęci delektowaniem się swoimi zabiegami SPA.
  2. Przy ulicy Obrońców Westerplatte znajduje się Spa&Art Bali. Miejsce odznaczające się unikatowym klimatem i dosłownie przenoszące swoich gości na egoztyczną indonezyjską wyspę. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że jest to miejsce, w którym relaks gości znajduje się na pierwszym miejscu. Przepiękna aranżacja nawiązuje do balijskich wnętrz, w których dominują kolory natury. Warto dodać, że wnętrza zostały zrealizowane przez indonezyjskich artystów, którzy zadbali o dużą ilość roślinności. To przestrzeń dla osób, które pragną oddać się w ręce prawdziwych mistrzów relaksu. Jednym z ważniejszych punktów oferty jest oczywiście tradycyjny masaż balijski, po którym poczujemy się jak nowonarodzeni. Sporym uznaniem cieszą się również masaże realizowane za pośrednictwem gorących kamieni lub nagrzanego wosku. Dosyć ciekawym rozwiązaniem są także masaże muszlą oraz masaż realizowany za pomocą bambusów. Warto podkreślić, że jest to miejsce przyjazne rodzicom oraz ich małym pociechom, które z pewnością docenią walory relaksu w najczystszej postaci. W ofercie dla dzieci znajdują się masaże mango, malinowe i czekoladowe. To prawdziwa uczta dla zmysłów i silne poczucie, że oto ktoś skupia się wyłącznie na zapewnieniu nam czystej przyjemności. Dla małego dziecka wizyta w takim miejscu może okazać się niemałym przeżyciem. Nie trzeba dodawać, że dla rodzica jest to sposób na oddanie się w ręce specjalistów bez konieczności pilnowania znudzonych pociech. 
  3. Seaside Park Hotel znajduje się przy ulicy Wschodniej 20. To kolejne miejsce na kołobrzeskiej mapie dowodzące, że SPA może stanowić fantastyczną atrakcję zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. Rodzinne wypady do SPA stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Nic w tym jednak dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że w takich miejscach relaks i przyjemność są najbardziej cenionymi wartościami. W Seaside Park Hotel znajdziemy baseny, jacuzzi i sauny. Do dyspozycji mamy basek rekreacyjny dla dzieci, basen kryty, studnię lodową i świetnie wyposażoną strefę relaksu, w której można odpoczywać na wygodnych leżankach. Pod względem odnowy możemy skusić się na innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne ciała oraz twarzy z użyciem najlepszych jakościowo kosmetyków. Dla najmłodszych najważniejszym punktem oferty będzie KIDS SPA. Podczas specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych dzieci będą mogły dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy na temat codziennej pielęgnacji całego ciała i cery. Doskonale przygotowana kadra zapewni naszym pociechom pełen wrażeń czas, podczas którego relaks będzie odgrywał pierwsze skrzypce. Należy dodać, że oferta dla najmłodszych została przygotowana w taki sposób, aby zachęcić dzieci do udziału w tej fantastycznej przygodzie. Można wobec tego spodziewać się słodkich zabiegów, które zapewnią skórze kompleksową pielęgnację. A kiedy w grę wchodzi czekolada, to można spodziewać się, że KIDS SPA w mgnieniu oka stanie się ukochanym miejscem naszych pociech.

Booking.com