Blog

kropeczki

Co słychać w Kołobrzegu

Idealny Sylwester w Kołobrzegu – jak spędzić, pomysły, informacje

Rate this post

Idealny Sylwester w Kołobrzegu – jak powinien wyglądać?

Istnieje kilka obowiązkowych punktów określających udaną imprezę Sylwestrową. Warto się z nimi zapoznać, przed nadejściem kolejnej. Jednak nie zapominajmy o najważniejszym – należy spędzić go z ukochaną osobą, albo w gronie życzliwych Ci ludzi. To główny, najważniejszy warunek idealnej imprezy Sylwestrowej. Jakie są pozostałe?

Obowiązkowe punkty idealnej imprezy Sylwestrowej

1. Dobra zabawa – ta często kojarzy się ze świetną muzyką. To prawda, dobre dźwięki potrafią nas wprawić w idealny nastrój. W zależności od naszych preferencji muzycznych powinniśmy wybrać odpowiednią imprezę. Coraz częściej spotyka się bale Sylwestrowe zapowiadające repertuar, bądź wykonawcę i jego repertuar. Na tej podstawie możemy być pewni jakiego rodzaju muzyki możemy się spodziewać i właśnie tam wybrać się na wyjątkową imprezę.
Takie tematyczne bale są dostępne na przykład w wielu hotelach w Kołobrzegu. Jest to bardzo popularny wakacyjny kierunek, jednak ostatnimi czasy hotele urządzając bale Sylwestrowe grają muzykę na żywo, co pozwala koneserom dobrej muzyki świetnie się bawić.
2. Dobre jedzenie i alkohol. Dla pijących alkohol jest ważnym aspektem, jednak warto pamiętać, że dobry bal Sylwestrowy nie potrzebuje zakrapiania, szczególnie jeśli spędzamy go z dziećmi. Jeśli prawdziwie dobrze się bawimy, będzie tak i bez procentów. Jedzenie natomiast musi być pożywne, smaczne i lekkie, byśmy trawiąc go nie usnęli przed północą, za to mieli dużo sił do tańca.
3. Fajerwerki. Pożegnanie starego roku z hukiem wyrzucanych w niebo palących się opiłków magnezu – fajerwerków, jest formą oczyszczenia każdego z nas po udanym lub nie udanym roku. Patrząc w niebo na mrugające światełka rozgrzeszamy siebie z porażek minionego roku lub gratulujemy sobie odniesionych zwycięstw.
4. Towarzystwo. Nie byle jakie, ale to wzbudzające w nas najlepsze emocje. Miłość, przyjaźń, szacunek, czy podziw. Chyba nikt w sylwestra nie chce być sam. Jeśli jednak jesteśmy na takim etapie życia, że nie mamy przy sobie życzliwej nam osoby, z którą moglibyśmy tańczyć do rana, świetnym pomysłem jest sylwester dla singli. To tematyczna impreza, jak sama nazwa wskazuje dla samotnych, gdzie można poznać towarzysza do tańca, ale przy odrobinie szczęścia i na resztę życia. Samotni w swoim towarzystwie dobrze się czują, bo rozumieją się wzajemnie i nawet jeśli na takiej imprezie nie poznamy miłości swojego życia, możemy wyjść z niej z garstką wspierających nas i rozumiejących znajomych. Takie tematyczne imprezy organizowane są już w wielu miastach, na pewno znajdziesz takie w Kołobrzegu, gdzie tematycznych bali jest mnóstwo.

 

Pomysły dla dzieci na Sylwestra w Kołobrzegu

Niektóre hotele w Kołobrzegu, poza typowymi balami dla dorosłych oferują też równolegle odbywające się Kinder Bale. To wyjątkowe imprezy, na których możemy bawić się, bez strachu o własne dziecko. Dzieci mają najlepszą opiekę, odpowiednie przekąski i napoje. Organizowane są dla nich na bieżąco zabawy, gry i turnieje. Dzieci są zaangażowane, tańczą, bawią się, a co najważniejsze ponieważ jesteśmy blisko (na sąsiednim balu dla dorosłych) możemy w razie potrzeby do naszych pociech zaglądać. Bale sylwestrowe dla dzieci zazwyczaj odbywają się w sali zabaw, także poza sylwestrowym szaleństwem mogą one po prostu bawić się w uwielbianym przez siebie, bezpiecznym miejscu.
Nieco starsze dzieci (w wieku od około jedenastu, dwunastu lat) mogą często bawić się z rodzicami. W ofertach bali sylwestrowych widnieje informacja od jakiego wieku dzieci mogą się na nim znaleźć. To specjalne bale dla całej rodziny, można tu spędzać czas z własnymi dziećmi.

 

Przykładowe oferty Sylwestrowe w Kołobrzegu:

Hotel Aquarius SPA – pakiet sylwestrowy
Hotel Marine – Sylwester w marynarskim klimacie
Rodzinny Ośrodek Kielczanka – pakiet świąteczno – sylwestrowy

 

 

Dopasuj Sylwestra do swoich preferencji

W Kołobrzegu każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jesteś samotny, bez trudu znajdziesz idealne bale dla singli. Jeśli oczekujesz szampańskiej zabawy bez dzieci, znajdziesz specjalne bale dedykowane wyłącznie dla dorosłych. Gdy masz malutkie dzieci i w noc Sylwestrową pragniesz odpocząć z współmałżonkiem od opieki nad maluchami, znajdziesz tu bale równoległe: jeden z animatorami i opiekunami dla swoich dzieci, a drugi dla dorosłych. Gdy masz starsze dzieci i chcesz z nimi spędzić sylwestra całą rodziną – oferta balu Sylwestrowego dla całych rodzin idealną opcją. Bez względu na preferencje, w Kołobrzegu zawsze znajdziesz sposób na szczególne uczczenie nadejścia nowego roku. W nadmorskich kurortach, nieopodal czystych plaż i niezwykłych widoków na morze Bałtyckie, masz szansę na niezapomniane przeżycia oglądając niezwykłe pokazy fajerwerków.

 

Sylwestra można również spędzić pod przysłowiową chmurką. Co roku mnóstwo mieszkańców Kołobrzegu oraz turystów punktualnie o 24:00 wita Nowy Rok w okolicy Molo oraz Plaży Centralnej.

Booking.com