Blog

kropeczki

Co słychać w Kołobrzegu

Infoturystyka.pl – baza noclegowa zaprasza.

5/5 - (1 vote)

Infoturystyka.pl to serwis, w którym znajdziesz noclegi, pensjonaty, hotele domki, kwatery prywatne, ośrodki wczasowe, ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, gospodarstwa agroturystyczne w całej Polsce. Baza noclegowa naszego portalu stale się powiększa, tak aby turyści mieli szeroki wybór noclegu (z licznymi udogodnieniami) oraz ciekawych miast, miasteczek i wsi. Wszystkie oferty są weryfikowane, dzięki czemu podróżujący mają pewność, że wybierają sprawdzone noclegi. Dodatkowa nasz serwis zapewnia szybki kontakt turysty z obiektem – za pośrednictwem formularza zapytań lub dzwoniąc na wskazany w reklamie numer telefonu.

Ponadto każdego dnia publikujemy artykuły na temat atrakcji turystycznych z danego regionu, nie tylko te popularne i powszechnie znane ale i te, o których mało się mówi i pisze. Pokazujemy turystom co warto zobaczyć, podpowiadamy gdzie wybrać się na weekend, wakacje czy ferie. Jesteśmy aktywni na Facebook’u – zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a 🙂

Polecamy noclegi nad morzem, to region najchętniej wybierany na wakacyjny wypoczynek. Chociaż w ostatnich latach zainteresowaniem cieszyły się też ferie zimowe i majówka. Wybrzeże Morza Bałtyckiego przyciąga turystów głównie latem o atrakcyjności stanowią plaże, kąpieliska oraz nadmorski klimat. Popularne są domki letniskowe, apartamenty, wille i pensjonaty, które z kolei często oferują noclegi z wyżywieniem. Na turystów czeka także wiele atrakcji, ciekawych zabytków i mnóstwo dobrej zabawy w czasie imprez cyklicznych w nadmorskich kurortach. Poszukując zakwaterowania nad morzem warto wybrać noclegi w Kołobrzegu, który znajduje się w północnej części województwa zachodniopomorskiego i zapewnia rozrywkę dla osób w każdym wieku. Na turystów czekają piaszczyste plaże, piękny port, liczne atrakcje dla dzieci (parki linowe, place zabaw, muzea), zabytkowa architektura miasta, molo, rejsy statkami, doskonałe zaplecze gastronomiczne oraz baza noclegowa.

Nieustannie ulepszamy portal, wsłuchując się w głosy naszych Klientów, tak aby korzyści i zadowolenie było na najwyższym poziomie.

Booking.com