Blog

kropeczki

Co słychać w Kołobrzegu

Kołobrzeska karta mieszkańca – co warto o niej wiedzieć i jak wyrobić

Rate this post

atrakcje kołobrzeg

Kołobrzeska Karta Mieszkańca cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kołobrzegu, co nikogo nie dziwi, gdyż mając ją możemy wiele zyskać. Wnioski o kartę możemy składać osobiście w urzędzie lub elektronicznie przez internet. Kołobrzeska Karta Mieszkańca angażuje do współpracy wiele firm, które to mają darmową reklamę i więcej klientów w zamian proponując zniżki dla posiadaczy karty. Każdy wygrywa w takiej współpracy, dlatego takie programy cieszą się niezwykłym zainteresowaniem. Warto na bieżąco sprawdzać aktualne zniżki, bo bez przerwy ich przybywa.

Najpopularniejsze zniżki i uprawnienia posiadaczy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca.

1. Kołobrzeżanie mają możliwość skorzystania z abonamentu w strefie płatnego parkowania. Za jedyne sześćdziesiąt złoty możemy parkować przez cały miesiąc w tych strefach.
2. Możemy korzystać za darmo z roweru miejskiego przez czterdzieści minut.
3. Dzieci, które po pierwszym lipca tego roku przyszły na świat, a ich rodzice są posiadaczami Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca, otrzyma jednorazowo pięćset złoty becikowego.
4. Dla seniorów w wieku ponad sześćdziesiąt lat komunikacja miejska w Kołobrzegu jest bezpłatna.

 

Kołobrzeska Karta Mieszkańca – innowacyjne rozwiązanie

Prezydent Kołobrzegu zaprosił do współpracy wszelkie firmy i instytucje prowadzące swą działalność na terenie miasta, bez względu na profil działalności i wielkość firmy. Innowacyjność tego projektu polega na niezwykłej symbiozie – czyli stanie, w którym wszyscy korzystają. Mieszkańcy cieszą się zniżkami, firmy mają więcej klientów, a miasto zyskuje na popularności. Wspaniałym jest fakt, że wszystkie firmy, które zapewniają mieszkańcom zniżki otrzymają darmową promocję na miejskich stronach. Projekt jest innowacyjny również ze względu na dostępność aplikacji zastępującej plastikową kartę. Aktywując aplikację można korzystać ze wszystkich zniżek i uprawnień.

Ciekawe zniżki dla mieszkańców Kołobrzegu posiadających kartę mieszkańca, które można wykorzystać z dziećmi.

Firm oferujących zniżki jest już siedemdziesiąt. Aktualną ich listę możemy znaleźć na stronie Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca w zakładce partnerzy. Lista stale się aktualizuje, także warto co jakiś czas ją sprawdzać.

Zniżki dla rodzin z dziećmi, na wszelkiego rodzaje rozrywki, zabawki, czy akcesoria dla dzieci.
– Sklep BAJKA ZABAWKI – pięć procent zniżek na zabawki i cały asortyment.
– WYSPA SZKRABÓW – sklep z zabawkami dla dzieci, dziesięć procent zniżki.
– REGIONALNE CENTRUM KULTURY – niezwykłe miejsce z mnóstwem zajęć teatralno muzycznych, na bilety upoważniające do wstępu na różne występy i koncerty otrzymamy od dwudziestu do trzydziestu procent zniżki

Muzea – miejsca, w których można spędzić miło czas z dziećmi i dużo się nauczyć.
– MUZEUM MINERAŁÓW – cudowne miejsce, pełne kolorowych minerałów, znajdziemy tam również największą muszlę w Polsce i wiele innych ciekawostek, karta upoważnia do zakupu biletu ulgowego.
– MUZEUM ORĘŻA POLSKIEGO – to niezwykłe muzeum historyczno wojenne, posiadając kartę możemy zakupić bilet w okazyjnej cenie dwunastu złoty.

Restauracje godne polecenia dla rodzin z dziećmi, gdzie dostaniemy zniżkę.
– LA MAISON, wspaniała restauracja hotelowa z mnóstwem świeżych ryb, oferuje dziesięć procent zniżki na dania z menu.
– NaWIGAcja, restauracja szczycąca się używaniem świeżych i zdrowych składników do przygotowywania dań, oferuje dziesięć procent rabatu na dania z karty
– PIJALNIA CZEKOLADY WEDEL – niezwykłe miejsce dla każdego dziecka, warto czasem przyjść i zrobić niespodziankę swojemu maluchowi, z kartą otrzymamy aż piętnaście procent rabatu na cały asortyment.
– RESTAURACJA IMPRESJA – wysokiej klasy restauracja hotelowa, oferuje dziesięć procent zniżki na dania z karty.
– WICHŁACZ GRILL HOUSE – oferuje przeróżne dania z grilla, dzieci będą zachwycone, steki, ryby, sałatki, szaszłyki, to tylko nieliczne z wielu potraw z oferty. Otrzymujemy pięć procent zniżki na cały rachunek.

Mała plastikowa karta

Jak widać, ta mała plastikowa karta, ma wiele zalet. Promuje firmy, a dla mieszkańców daje mnóstwo ulg i zniżek. Kolejną zaletą jest fakt, że posiadanie tej karty motywuje, do chodzenia w różne piękne miejsca. Jeśli co tydzień zamawiamy pizzę z tej samej pizzerii, to z Kołobrzeską Kartą chętnie odkryjemy nowe smaki kolejnych restauracji. Zamiast siedzieć w domu zostajemy zmotywowani do skorzystania z przysługujących nam rabatów i chętniej wybierzemy się do muzeum, czy parku rozrywki. Ta mała plastikowa karta pełni wiele użytecznych funkcji.

 

Więcej o kołobrzeskiej karcie mieszkańca możecie przeczytać na stronie http://www.kkm.kolobrzeg.pl

Booking.com