Restauracje

kropeczki

Restauracje w Kołobrzegu

Restauracja i Kawiarnia Mikado w Kołobrzegu

3.8/5 - (13 votes)

Niezwykłą atmosferę tego miejsca tworzy wspaniały widok na sięgające po horyzont morze.  Panoramiczne okna, przez które można spoglądać, popijając małą czarną lub pałaszując lody zrobione na podstawie tradycyjnej rodzinnej receptury, tworzą coś na kształt pocztówki z Kołobrzegu. Widać przez nie latarnię morską, port morski i piaszczystą plażę, która je łączy. Te same widoki, ale już bez okiennych ram podziwiać można również z tarasu widokowego na dachu restauracji. Kuchnia oferuje m.in.: dania śródziemnomorskie, nie zapominając jednak o ulubionych dziecięcych przysmakach.

 

Menu dla małych brzuszków: kotleciki ninja z ziemniaczanym alfabetem, skarb pirata, czyli paluszki rybne z warzywami, frytki, pierogi na słodko, penne bolognese i parmezanem, sola z pieca z warzywami w cenach od 7 do 18 zł oraz desery dla dzieci, owoce pod chmurką bitej śmietany i pajacyk, czyli lody z bitą śmietaną w cenach od 11 do 12 zł

 

Atrakcje dla dzieci: kącik zabaw

 

Udogodnienia: krzesełka dla dzieci, przewijak dla niemowląt

 

Opis przygotowano na podstawie informacji dostępnych w internecie oraz uzyskanych w podczas rozmowy telefonicznej z Przedstawicielem Restauracji.
glob

Dane kontaktowe:

Bulwar J. Szymańskiego 10
78-100 Kołobrzeg

Booking.com