Blog

kropeczki

Co słychać w Kołobrzegu

Wakacje nad morzem w Kołobrzegu – domek do wynajęcia Kołobrzeg

Wybierz domek w Kołobrzegu i spędź udany urlop

Idealne wakacje z dziećmi dla każdego będą wyglądały nieco inaczej, ale to nieprawda, że nie istnieją. Jeśli mają one być czasem wytchnienia dla każdego członka rodziny, a nie charakteryzującą się napiętym harmonogramem objazdówką, chyba znaleźliśmy złotą proporcję relaksu i rozrywki w cieszącej oko scenerii Morza Bałtyckiego.

Po pierwsze lokalizacja.

Okazuje się, że lokalizacja jest kluczowa nie tylko dla potentatów branży nieruchomości, a wybór nieco większego z nadmorskich kurortów w przypadku wyjazdu z dziećmi nie jest pójściem na łatwiznę. To przejaw zdrowego rozsądku – szczególnie, jeśli przyzwyczajeni jesteście do dostępności usług oferowanej przez duże miasto.

Stare uzdrowiska, jakich nie brakuje nad Bałtykiem, świetnie łączą wspomniane funkcje miasta z nieco anachronicznym czarem tego rodzaju miejscowości. Większa jednostka osadnicza gwarantuje nieograniczony dostęp do służby zdrowia, sklepów spożywczych, drogerii i aptek, co pozwala szybko reagować na mniejsze i większe problemy. Mnogość różnego rodzaju atrakcji sprawia natomiast, że rozrywka dla najmłodszych członków rodziny jest na wyciągnięcie ręki i nie będą się oni nudzić nawet w niepogodę.

Warto pod tym względem wyróżnić świetnie skomunikowany z większością miast Kołobrzeg, w którym od zgiełku i skwaru w każdej chwili uciec można na zacienioną promenadę czy do ciągnącego się wzdłuż linii brzegowej parku. W mieście znajdziecie wysoko oceniane przez odwiedzających atrakcje dla dzieci, w tym położone w bezpośrednim sąsiedztwie portu, molo i części uzdrowiskowej Miasto Myszy, Ukrytą Krainę i Muzeum 6D.

Po drugie przestrzeń.

Decyzja dotycząca odpowiedniej destynacji to jednak dopiero początek, a kolejnym ważnym krokiem jest wybór tego jednego miejsca, w którym spędzicie swoje idealne wakacje z dziećmi. Warto poświęcić sporo czasu na przejrzenie dostępnych opcji i wybranie takiej, która w ramach określonego budżetu zapewnia jak największą przestrzeń i komfort wszystkim członkom rodziny.

Kielczanka w Kołobrzegu posiada zlokalizowany tuż przy głównym obiekcie wolnostojący domek, który przylega bezpośrednio do głównej miejskiej promenady. Powierzchnia 60 m2, dwie odrębne sypialnie i przestronny pokój dzienny stanowią gwarancję, że 4-osobowa rodzina komfortowo spędzi w nim czas nawet w deszczowe dni. Dużym atutem jest również aneks kuchenny, dzięki któremu możecie korzystać zarówno z bogatej oferty znajdującej się w głównym budynku restauracji, jak i gotować po swojemu, zachowując pełną niezależność.

Prywatny ogródek o powierzchni ponad 30 m2 pozwala ukryć się w przyjemnym cieniu w najgorętsze godziny, dzieciom stwarza bezpieczną przestrzeń do zabaw, a dorosłym daje możliwość spędzania długich wieczorów przy grillu.

  

Po trzecie atrakcje w Kołobrzegu dla wszystkich 

Bezpośrednie sąsiedztwo dużego ośrodka jak Kielczanka to dodatkowy atut, który nie ogranicza się wyłącznie do możliwości korzystania z oferty kulinarnej restauracji. Dzięki niemu wybór niezależności nie wyklucza pomocy ze strony personelu czynnej całą dobę recepcji oraz korzystania z licznych udogodnień, które uczynią wspólny rodzinny wyjazd bardziej atrakcyjnym również z perspektywy dorosłych.

Przy rezerwacji pobytu w wolnostojącym “domku” przy kołobrzeskiej promenadzie różnorodne śniadanie w formie bufetu szwedzkiego otrzymuje się w cenie, co znacznie redukuje liczbę porannych obowiązków. Rozbudowana baza zabiegowa i gabinet kosmetyczny sprawiają zaś, że nawet przy okazji rodzinnych wakacji zadbać można o relaks, zdrowie i urodę.

Goście Kielczanki mają również dostęp do sali fitness, kijków do nordic walking i wypożyczalni rowerów, co wyjątkowo cenią sobie osoby preferujące aktywne formy spędzania czasu, a na dzieci czeka 10-procentowa zniżka do Miasta Myszy, Muzeum 6D i Ukrytej Krainy.

Jeśli chcesz zarezerwować pobyt w Ośrodku Kielczanka wejdź na stronę: https://www.kielczanka.pl/pokoje/domek

Booking.com