Atrakcje

kropeczki

Atrakcje dla dzieci w Kołobrzegu

Dziki Zachód w Zieleniewie koło Kołobrzegu

3.7/5 - (22 votes)

Będąc w Kołobrzegu koniecznie możemy zwrócić również naszą uwagę, na miejscach poza ścisłym centrum. Czasem na obrzeżach miasta, a niekiedy w sąsiednich wsiach można odnaleźć atrakcje. Jedną z nich jest miasteczko Dziki Zachód, mieszczący się w Kołobrzegu – Zieleniewo na ulicy Szczecińskiej 68.
Wybrani Turyści co roku odwiedzają to miejsce, gdyż można tu bawić, a zarówno dorosłym jak i dzieciom zapadają w pamięć niecodzienne atrakcje Dzikiego Zachodu.

Atrakcje w miasteczku Dziki Zachód.

Jest tu sporo atrakcji, z których można korzystać samemu, z rodziną lub też integrować się z resztą odwiedzających. Na terenie miasteczka znajduje się centrum gastronomiczne, także gdy zgłodniejemy można odpocząć, zjeść obiad i ruszać dalej do zwiedzania. Oto, co warto zobaczyć w miasteczku: kowbojską karuzelę, oryginalny plac zabaw dla dzieci, bizona, na którego można wspinać się do woli, autodrom, labirynt, mechanicznego byka prosto z rodeo. Czynnie możemy uczestniczyć w zajęciach takich jak: strzelanie z łuku, przejażdżka koniem, wspinanie się na ściankę, zabawa w wodnych kulach, czy dojenie kozy. Prawdziwą furorę robi też przejażdżka bryczką, czy pokazy kaskaderskie ze scenek westernowych filmów. Dziewczynkom natomiast zawsze przypada do gustu nauka kowbojskiego i indiańskiego tańca, beczka śmiechu, czy zwiedzanie mini zoo. Całość zwiedzania obleczona jest mnóstwem konkursów z nagrodami. Możemy uczestniczyć też w gorączce złota i wejść do prawdziwiej indiańskiej wioski. Chłopcy uwielbiają zwiedzanie western city i wieńczące całą wycieczkę przejażdżki terenowym samochodem. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych spędzanie czasu w miasteczku, to prawdziwa frajda.

glob

Dane kontaktowe:

Zieleniewo koło Kołobrzegu

Booking.com