Atrakcje

kropeczki

Atrakcje dla dzieci w Kołobrzegu

Rejsy po Bałtyku w Kołobrzegu – statki Kołobrzeg, cennik i informacje 2022

4.1/5 - (335 votes)

Miasto Myszy – niezwykła wystawa, ponad 500 żywych myszek w baśniowej scenerii w Porcie Pasażerskim ul. Morska 2 (obok Latarni).

Rejsy po Bałtyku w Kołobrzegu

Rejsy po Bałtyku organizowane są przez cały rok. Nie tylko w sezonie można tu wypłynąć w morze całą rodziną i cieszyć się zdrowym klimatem, powietrzem pełnym jodu i niezwykłą przygodą dla dzieci i dorosłych, jaką zawsze jest pływanie statkiem. Rejsy zawsze zaczynają się w Porcie Pasażerskim, gdzie jest Latarnia Morska. Ofert rejsów statkiem wycieczkowym w Kołobrzegu jest kilka. Wybierając się na rejs statkiem w Kołobrzegu warto odwiedzić inne niezwykłe atrakcje. W okolicy Portu Pasażerskiego znajduje się niezwykła wystawa z żywymi myszkami – Miasto Myszy. Znajduje się tam ponad 500 żywych myszek w baśniowej scenerii. 100m od Portu, gdzie można skorzystać z rejsu statkiem znajduje się również inna nietypowa atrakcja dla dzieci – Ukryta Kraina (magiczny świat). 

Jakie statki w Kołobrzegu możesz znaleźć?

– Statek wycieczkowy „Pirat” oferuje rejsy trwające 30 minut do 45 minut na zachód słońca latem. Zaczynają się od dziesiątej rano i trwają aż do zachodu słońca. Latem o zachodzie słońca można udać się na romantyczny rejs. Ceny biletów to: 35 lub 30 złoty (w zależności czy kupujemy bilet ulgowy czy normalny). Dla grup liczących 15 osób jest zniżka 20 złoty od osoby dorosłej i 15 złoty dla dzieci.

– Statki Viking, Monika III oraz Santa Maria oferują rejsy 30 minutowe oraz godzinne. Każdy z tych statków ma swoją stylizację i indywidualny klimat. O wyborze statku zdecydujecie na nabrzeżu portowym przed samym rejsem. Po sezonie letnim jednak wybór statków może być ograniczony i nie wszystkie statki mogą pływać.

Cennik rejsów po Kołobrzegu:

Rejs 30 minutowy Rejs godzinny
Dorośli 50 zł Dorośli 50 zł
Dzieci 40 zł Dzieci 30 zł
Grupa 20-25 zł

 

Rejsy po Bałtyku w Kołobrzegu Okrętem Torpedowym – niezwykła frajda dla dzieci. Jest to jeden z najbardziej ulubionych statków dzieci. Rejsy zaczynają się najczęściej o godzinie 11. Firma w swojej ofercie posiada 30 minutowe rejsy po Bałtyku oraz na Zachód Słońca. Bilety kosztują 50 zł osoba dorosła, a dzieci 45 zł.

 

50m o statków macie inne atrakcje Kołobrzegu m.in. Miasto MyszyLatarnia Morska oraz Ukryta Kraina

 

Ukryta Kraina – niezwykły świat magii w Porcie Pasażerskim. Adres: ul. Obrońców Westerplatte 18 Kołobrzeg.

glob

Dane kontaktowe:

Port Pasażerski w Kołobrzegu ul. Morska 2

Booking.com