Atrakcje

kropeczki

Atrakcje dla dzieci w Kołobrzegu

Prom Kołobrzeg – Bornholm. Rejs z dzieckiem.

4/5 - (67 votes)

Prom na Bornholm z Kołobrzegu.

Prom rejsy Kołobrzeg

Duńska wyspa Bornholm jest popularnym kierunkiem rejsów dla turystów z Kołobrzegu, szczególnie w okresie sezonu letniego Jeśli zamierzamy przepłynąć tego samego dnia w dwie strony należy wycieczkę zacząć wcześnie rano. Prom Jantar wyrusza z Portu morskiego w Kołobrzegu i posiada możliwość przewożenia osób niepełnosprawnych (także na wózkach), małych dzieci z wózkami, rowerów. Na promie znajduje się nowoczesne wyposażenie zapewniające pasażerom wygodę i komfort.
Niepowtarzalne krajobrazy wyspy Bornholm można podziwiać samemu lub z przewodnikiem. Posiada wiele ścieżek rowerowych – na rowerze można zwiedzić dużą część wyspy.

Dziecko na promie. Co warto wiedzieć?

Prom posiada zaplecze gastronomiczne, także bez problemu nakarmimy tu dziecko. Znajdziemy też dogodne miejsce na wózek i rzeczy dla dziecka. Należy jednak pamiętać, że w czasie sztormu lub zwyczajnie wietrznej pogody nasz maluch może się wystraszyć. Warto przygotować czapeczkę osłaniającą uszy lub chustkę jeśli będzie ciepło, by naszego dziecka nie przewiało.

Jakie są godziny rejsu Kołobrzegu – Bornholm?

Wypłynięcie promu z Kołobrzegu: 7:00
Przypłynięcie promu do Nexo: 11:30

Wypłynięcie promu z Nexo: 17:30
Przypłynięcie promu do Kołobrzegu: 22:00

Więcej informacji o samej wyspie Bornholm oraz informacje dodatkowe jak ile trwa rejs, cennik znajdziecie zapoznając się z naszym artykułem pod tym linkiem.

glob

Dane kontaktowe:

Morska 7, 78-100 Kołobrzeg

Booking.com